Website-pagina-resultaten

Resultaten

2018

31 maart - Goud EHC Rosenau, Frankrijk
8 april - Goud Hannover marathon, Duitsland
3 mei - Goud World Cup Oostende tijdrit, België
5 mei - Goud World Cup Oostende wegwedstrijd, België
13 mei - Goud WTS Yokohama, Japan
27 mei - Goud NHC Nieuwegein
2 juni - Goud NK triathlon Rotterdam
3 juni - Zilver Duisburg marathon, Duitsland
20 juni - Goud NK tijdrijden Well
23 juni - Goud triathlon Oud-Gastel
30 juni - Goud WTS Iseo, Italië
2 augustus - Goud WK tijdrijden, Maniago, Italië
4 augustus - Goud WK handbiken Maniago, Italië
19 augustus - Goud NHC Valkenburg
15 september - Goud WK triathlon Gold Coast, Australië

2017

8 april – Goud WPS Gold Coast triathlon
23 april – Goud HCT Hamburg marathon
7 mei – Goud NHC Standaarbuiten
11 mei – Goud World Cup Maniago, tijdrit handbiken
13 mei – Goud World Cup Maniago, wegwedstrijd handbiken
19 mei – Goud World Cup Oostende, tijdrit handbiken
20 mei – Goud World Cup Oostende, wegwedstrijd handbiken
3 juni – Goud Cologne classic, tijdrit
5 juni – Zilver Cologne classic, wegwedstrijd
11 juni – Goud HCT Duisburg marathon
16 juni – Goud EK triathlon Kitzbühel
18 juni – Goud Ironman 70.3 Luxemburg (7e overall) *
28 juni – 6e plaats Poeloversteek Aalsmeer
30 juni – Goud World Cup Emmen, tijdrit handbiken
1 juli – Goud World Cup Emmen, wegwedstrijd handbiken
2 juli – Brons HCT Heidelberg marathon**
31 augustus – Goud WK handbiken Pietermaritzburg, tijdrit
2 september – Goud WK handbiken Pietermaritzburg, wegwedstrijd
9 september – Goud NHC Vondelparkrace
15 september – Goud WK triathlon Rotterdam
24 september – Goud HCT Berlijn marathon
14 oktober – Goud WK Ironman 140.6 Kona, Hawaï*

* ‘Handcycle division’ parkoersrecord
** Wereldrecord marathon (42,195km, finishlijn lag verderop)

2016

9 april – NHC Rotterdam – 1e plaats
10 april – Criterium Korschenbroicher – 1e plaats
17 april – Hamburg marathon – 1e plaats
7 mei – NHC Wijk en Aalburg – 1e plaats
20 mei – World Cup tijdrit Oostende – 1e plaats
21 mei – World Cup wegwedstrijd Oostende – 2e plaats
27 mei – Europees kampioenschap triathlon Lissabon – 1e plaats
5 juni – World Cup triathlon Glasgow – 1e plaats
18 juni – NHC Utrecht – 2e plaats
25 juni – Nederlands kampioenschap wegwedstrijd Bladel – 1e plaats
2 juli – Nederlands kampioenschap tijdrit Emmen – 1e plaats
3 juli – EHC wegwedstrijd Emmen – 2e plaats
10 juli – NHC Obdam – 2e plaats
24 juli – Wereldkampioenschap triathlon Rotterdam – 1e plaats
10 september – Paralympische triathlon – 1e plaats
14 september – Paralympische tijdrit – 6e plaats
15 september – Paralympische wegwedstrijd – 3e plaats
25 september – Berlijn marathon – 1e plaats

2015

14 februari – Sprint triatlon Lanzarote – 1e Para, 11e overall (bij valide)
29 maart – Run Bike Run Hoorn – 1e plaats
11 april – NHC Rotterdam – 2e plaats
18 april – NHC Meerkerk – 1e plaats
19 april – Criterium Korschenbroicher – 1e plaats
10 mei – World Cup triatlon Madrid – 1e plaats
22-25 mei – Etappe koers Oostenrijk – 1e plaats overall
5 juni – World Cup handbiken Maniago, tijdrit – 4e plaats
6 juni – World Cup handbiken Maniago, wegwedstrijd – 3e plaats
14 juni – World Cup handbiken Yverdon, tijdrit – 5e plaats
15 juni – World Cup handbiken Yverdon, wegwedstrijd – 1e plaats
24 juni – NK tijdrijden, 2e plaats
27 juni – NK wegwedstrijd, 2e plaats
11 juli – EK triathlon Geneve – 1e plaats
24 juli – World Cup handbiken Elzach, tijdrit – 1e plaats
25 juli – World Cup handbiken Elzach, wegwedstrijd – 1e plaats
2 augustus – WK wegwedstrijd, Nottwil, handbiken, wegwedstrijd – 2e plaats
22 augustus – Triathlon Anna Paulownia TRIO – 1e plaats
23 augustus – NHC Valkenburg – 2e plaats overall
18 september – WK triathlon Chicago – 3e plaats
27 september – Berlijn marathon – 2e plaats

2014

Halve marathon Benicassim, Spanje – 1e plaats
Criterium Korschenbroich, Duitsland – 1e plaats
EHC Rosenau, Frankrijk – 1e plaats
NHC Drachten – 1e plaats
C1 Verola tijdrit, Italië – 2e plaats
C1 Verola wegwedstrijd – 2e plaats
World Cup tijdrit, Italië – 4e plaats
World Cup wegwedstrijd, Italië – 2e plaats
NHC Wijk en Aalburg – 2e plaats
NK tijdrijden, ‘s Heerenberg – 3e plaats
NHC Nieuwegein – 1e plaats
EK triathlon, Oostenrijk – 1e plaats
NHC Obdam – 2e plaats
NK wegwedstrijd, Delden – 1e plaats
World Cup wegwedstrijd, Spanje – 3e plaats
NHC Noordeloos – 1e plaats
WK wegwedstrijd, USA – 8e plaats
World Cup triathlon, Spanje – 1e plaats
Berlijn marathon, Duitsland – 1e plaats

2013

7 april – EHC Rosenau: 1e plaats
15 april – Tijdstrijderscup Almere, 118e plaats (als enige handbiker tussen wielrenners)
21 april – NHC Rotterdam, 1e plaats
22 april – Criterium Korschenbroicher, 1e plaats
30 april – Huub Nelisse Bokaal, criterium Vlaardingen, 1e plaats
12 mei – NHC Nieuwegein, 1e plaats
19 mei – P1 Piacenza, wegwedstrijd, 2e plaats
20 mei – P1 Piacenza, tijdrit, 3e plaats
25 mei – WC Rome, tijdrit, 10e plaats
26 mei – WC Rome, wegwedstrijd, 2e plaats = kwalificatie Londen 2012
15 juni – WC Segovia, tijdrit, 8e plaats
16 juni – WC Segovia, wegwedstrijd, 4e plaats
8 juli – NHC Obdam, 2e plaats
15 juli – NK tijdrijden Bornebroek, 2e plaats
5 september – Paralymische Spelen Londen, tijdrit, 8e plaats
7 september – Paralympische Spelen Londen, wegwedstrijd, 4e plaats

2012

7 april – EHC Rosenau: 1e plaats
15 april – Tijdstrijderscup Almere, 118e plaats (als enige handbiker tussen wielrenners)
21 april – NHC Rotterdam, 1e plaats
22 april – Criterium Korschenbroicher, 1e plaats
30 april – Huub Nelisse Bokaal, criterium Vlaardingen, 1e plaats
12 mei – NHC Nieuwegein, 1e plaats
19 mei – P1 Piacenza, wegwedstrijd, 2e plaats
20 mei – P1 Piacenza, tijdrit, 3e plaats
25 mei – WC Rome, tijdrit, 10e plaats
26 mei – WC Rome, wegwedstrijd, 2e plaats = kwalificatie Londen 2012
15 juni – WC Segovia, tijdrit, 8e plaats
16 juni – WC Segovia, wegwedstrijd, 4e plaats
8 juli – NHC Obdam, 2e plaats
15 juli – NK tijdrijden Bornebroek, 2e plaats
5 september – Paralymische Spelen Londen, tijdrit, 8e plaats
7 september – Paralympische Spelen Londen, wegwedstrijd, 4e plaats

2011

10 april -Korschenbroich, Duitsland: DNF
16 april – NHC Oldenzaal: 1e plaats
23 april – EHC Rosenau: 3e plaats
4,5 mei – World Cup Sydney Wegwedstrijd: 4e plaats,Tijdrit 3e plaats
15 mei – NHC Schijndel: 1e plaats
28, 29 mei – Piacenza, ItaliëCriterium:2e plaatsTijdrit:4e plaats
3, 4 juni – EHC Oensingen, Tijdrit: 9e plaats, Wegwedstrijd: 2e plaats
10, 11 juni – World Cup SegoviaTijdrit: 11e plaats,Wegwedstrijd: 1e plaats
18 juni – EHC Louny, 3e plaats Criterium, 3e plaats Tijdrit
10 juli – NK tijdrijden Venhuizen: 1e plaats
26 juli – Criterium NHC Delden, 1e plaats
20 augustus – P1 België, tijdrit 8 km, 2e plaats
25 augustus – Criterium Ede, 1e plaats klasse H4, 2e plaats overall.
28 augustus – NK weg Nieuwegein: 1e plaats
8 september – Wereldkampioenschappen tijdrijden: 11e plaats
10 september – Wereldkampioenschappen wegwedstrijd: DNF
17 september – NHC Emmen, 1e plaats
30 september – EHC Parabiago, Italië. tijdrit: 3e plaats
1 oktober – EHC Parabiago, Italië. wegwedstrijd: 2e plaats
8 oktober – Paragames Breda. 1e plaats tijdrit, 1e plaats wegwedstrijd

2010

10-15 maart – EHC Al Ain (Verenigde Arabische Emiraten), tijdrit: 2e plaats, wegwedstrijd: 2e plaats, bergklimwedstrijd: 2e plaats
18 april – Korschenbroich, Duitsland: 1e plaats
16 mei – NHC Schijndel, 1e plaats
22 mei – NHC Houthalen, 2e plaats
12 juni – NHC Rozenburg, 1e plaats
25-27 juni – EHC Grafendorf (oostenrijk), tijdrit: 4e plaats, wegwedstrijd: 3e plaats
26 juli – NHC Delden, 1e plaats
26 augustus – NK Ede, 1e plaats
29 augustus – Triathlon Aalsmeer, 41e plaats
26 september – NHC finale Nieuwegein, 1e plaats
NHC overall uitslag: 1e plaats

2009

6-8 maart – EHC Al Ain (Verenigde Arabische Emiraten), wegwedstrijd 42,195 km: 8e (van de 23) in een tijd van 1:20;28, tijdrit 15 km: 9e (van de 25) in een tijd van 27;15, criterium 1 uur + 1 ronde: 7e (van de 24), de tijdrit werd een gecombineerde uitslag, bergklimwedstrijd: 3e van divisie C en 4e overall, de klimwedstrijd telt niet mee voor het EHC
22 maart – NHC Huijbergen criterium 45 min. 2e divisie C en 3e overall
11 april – EHC Rosenau (Frankrijk), wegwedstrijd 44 km: 10e (van de 37) in een tijd van 1:13;29
26 april – Korschenboich, Duitsland: 5e plaats
16 mei – NHC Oldenzaal, 2e plaats
30 mei – NHC Houthalen (België), 3e plaats
10-12 juni – EHC Oensingen (Zwitserland), funrace 3e plaats, wegwedstrijd 11e plaats van de 31, tijdrit 11e plaats van de 34
28 juni – EHC Lorsch (Duitsland), wegwedstrijd 6e plaats van de 33
4 juli – NHC Tilburg tijdrit: 3e plaats
11 juli – EHC Louny – Tjechië; tijdrit: 16e van de 39, wegwedstrijd: 12e van de 40
27 augustus – EHC Louny – NK Ede wegwedstrijd: 2e van de 23
30 augustus – Triatlon Aalsmeer, mannen senioren: 20e van de 62
10 & 12 sept. – WK Bogogno, tijdrit: 18e van de 28, wegwedstrijd: 10e van de 28
3 oktober – EHC Oupeye – België, tijdrit: 6e van de 18, wegwedstrijd: 4e van de 18
11 oktober – NHC Breda 2e 2008

2008

22 maart – Rosenau, Frankrijk. 24ste plaats (van de 44),
30 april – Almelo, Frankrijk. 5de plaats (van de 17)
24 mei – Schenkon, Zwitserland. 20ste plaats (van de 35)
14 juni – NK Rozenburg, NL. 5de plaats (van de 10)
29 juni – Utrecht, NL. 4de plaats (van de 15)
21 juli – Delden, NL. 4de plaats (van de 17)
26 juli – Louny, Tjechië. tijdrit; 22ste (van de 34), Wegwedstrijd; 10de (van de 30)
28 augustus – Ede, NL 1ste plaats (van de 13),
21 september – Nieuwegein, NL. 4de plaats (van de 12)
NHC einduitslag 2de plaats (van de 8 )
EHC einduitslag 17de plaats (van de 29)
Italian Trulli

2007

25 maart – 8ste plaats (van de 18), Huijbergen, NL.
7 april – 13de plaats (van de 17), Rosenau, Frankrijk.
19 mei – 5de plaats (van de 10), Oldenzaal, NL.
9 juni – 7de plaats (van de 12), NK Rozenburg, NL
23 juni – 5de plaats (van de 11), Zwolle, NL
23 juli – 3de plaats (van de 10), Delden, NL.
28 juli – 6de plaats (van de 8), tijdrit Zolder, België.
29 juli – 8ste plaats (van de 10), wegwedstrijd Zolder, België.
30 augustus – tijdrit, 3de plaats (van de 8), Ede, NL., Wegwedstrijd, 1ste plaats (van de 12), Ede, NL.
9 september – 7de plaats (van de 14), Rotterdam, NL.
23 juni – 5de plaats (van de 12), Utrecht, NL.

2006

26 maart – 11de plaats (van de 12), Huijbergen, NL.
21 mei – 5de plaats (van de 6), Zandvoort, NL.
15 juni – 10de plaats (van de 14) Utrecht, NL.
15 juli – 9de plaats (van de 9) `s Heerarendskerke, NL.
24 juli – 8ste plaats (van de 13) Delden, NL.
24 augustus – 8ste plaats (van de 13) Ede, NL.
10 september – 11de plaats (van de 18) Rotterdam, NL
NHC einduitslag 9de plaats (van de 9)

2005

5 mei – 11e plaats (van de 12), Zandberg, NL.
4 juni – 11e plaats (van de 13), Zandvoort, NL.
11 juni – 13e plaats (van de 14), NK Rozenburg, NL.
25 juli – 15e plaats (van de 16), Delden, NL.
25 aug. – 9e plaats (van de 11), Ede, NL.
11 sept. – 18e plaats (van de 29), Rotterdam, NL.

NHC einduitslag
9de plaats (van de 9) je moet minimaal 5 wedstrijden gereden hebben om mee te tellen in het klassement, vandaar het zo weinig deelnemers.

.

20182017201620152014201320122011201020092008200720062005
X